O nás - PRENATAL Žilina
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac info. Ok

O nás

Ambulancia pre ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve

Vitajte na stránkach spoločnosti PRENATAL, s.r.o. - ambulancie pre ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve.
Ambulancia je zameraná na prenatálnu diagnostiku – ultrazvukové vyšetrenie plodov v priebehu tehotenstva, avšak poskytuje aj iné vyšetrenia, zamerané na stanovenie funkcie fetoplacentárnej cirkulácie (vyšetrenie prietokov), vyšetrenie dĺžky krčka maternice (cervikometria), 3D/4D vyšetrenia, ako aj gynekologické ultrazvukové vyšetrenia (TVS).

Ambulancia bola založená MUDr. Pavlom Babjakom a MUDr. Oľgou Káčerikovou, ktorí patria na Slovensku medzi prvých držiteľov medzinárodných certifikátov FMF London (Fetal Medicine Foundation) pre vyšetrenie NT (šijové prejasnenie), NB (posúdenie nosovej kosti), TCR (vyšetrenie trikuspidálnej regurgitácie), DV-flow, ultrazvuk v II.trimestri a vyšetrenie cervikometrie, Dopplerovské vyšetrenie v gravidite.

Pracovisko využíva najmodernejšiu ultrazvukovú techniku, či už ide o štandardné 2D zobrazenie, ako aj 3D/4D vyšetrenie. Samozrejmosťou je prítomnosť partnera pri vyšetrení, komerčné služby (ako vytlačenie čiernobielej  fotografie z vyšetrenia, zhotovenie DVD záznamu z 2D, 3D/4D vyšetrenia).

K našim klientkam pristupujeme individuálne, zaručujeme vyšetrenie v príjemnom prostredí a vo vopred dohodnutom termíne. Klientka odchádza zrozumiteľne oboznámená o výsledku vyšetrenia. V zložitých prípadoch nálezy konzultujeme aj s inými odborníkmi a ponúkame možnosti ďalšieho postupu.

Tešíme sa na Vašu návštevu... 

 

Objednať sa na vyšetrenie »