O nás - PRENATAL Žilina
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac info. Ok

O nás

Ambulancia pre ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve

Vitajte na stránkach spoločnosti PRENATAL, s.r.o. - ambulancie pre ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve.
Ambulancia je zameraná na prenatálnu diagnostiku – ultrazvukové vyšetrenie plodov v priebehu tehotenstva, avšak poskytuje aj iné vyšetrenia, zamerané na stanovenie funkcie fetoplacentárnej cirkulácie (vyšetrenie prietokov), vyšetrenie dĺžky krčka maternice (cervikometria), ako aj gynekologické ultrazvukové vyšetrenia (TVS).

Ambulancia bola založená MUDr. Pavlom Babjakom a MUDr. Oľgou Káčerikovou, ktorí patria na Slovensku medzi prvých držiteľov medzinárodných certifikátov FMF London (Fetal Medicine Foundation) pre vyšetrenie NT (šijové prejasnenie), NB (posúdenie nosovej kosti), TCR (vyšetrenie trikuspidálnej regurgitácie), DV-flow, ultrazvuk v II.trimestri a vyšetrenie cervikometrie, Dopplerovské vyšetrenie v gravidite.

Pracovisko využíva najmodernejšiu ultrazvukovú techniku, či už ide o štandardné 2D zobrazenie, alebo využtie 3D/4D technológie(VCI-A, Omni View, TUI, HD-live). Samozrejmosťou je prítomnosť partnera pri vyšetrení.

K našim klientkam pristupujeme individuálne, zaručujeme vyšetrenie v príjemnom prostredí a vo vopred dohodnutom termíne. Klientka odchádza zrozumiteľne oboznámená o výsledku vyšetrenia. V zložitých prípadoch nálezy konzultujeme aj s inými odborníkmi a ponúkame možnosti ďalšieho postupu.

Tešíme sa na Vašu návštevu... 

 

Objednať sa na vyšetrenie »